HİZMETLERİMİZ

Danışmanlık Hizmetleri

Mimari ve İç mimari projenin tasarım aşamasından ve uygulama süreci boyunca verilen danışmanlık hizmetini kapsar. Hayal ettiğiniz mekanlar KK Mimarlığın profesyonel mimar,iç mimarlar ve tasarımcıları tarafından gerçeğe dönüşür.

TİCARİ TASARIM

Tasarım Hizmetleri

Modelleme ve görselleştirme projenin somutlanması açısından oldukça önemlidir ve alanında uzman mimarlar ve iç mimarlar tarafından yapılmalıdır.KK Mimarlık A.Ş gözde mimar kadrosu ile en iyi görsel tasarım hizmetini alabileceğiniz bir mimarlık firmasıdır.

HOSPITALLY TASARIMI

Uygulama ve Kontrolörlük

KK Mimarlık projelerinizin uygulanması sırasında profesyonel kadrosu ile kontrolörlük hizmeti de verir. Böylelikle ekranda ve kağıt üzerinde gördüğünüz tasarımlar gerçeğe en yakın biçimde mekana adaptasyonu tarafımızca sağlanır.

OFİS TASARIMI

PROJE SÜRECİ

  • FOTOGRAF & BİLGİ
  • FİKİR & KONSEPT
  • TASARIM & ÇİZİM
  • UYGULAMA

Mimari projenin hedeflerine yönelik veri toplama, beklentilerin saptanması için işveren,mimar,iç mimar ve tasarımcımız ile yapılan beyin fırtınası ve proje takımının görev ve sorumluluklarının belirlendiği koordinasyon toplantıları ile başlıyoruz. Mimari projenin yapılacağı bina ,konut,mağaza vb. alanı fotoğraflıyor,proje açısından gerekli bilgileri topluyoruz.

Ürettiğimiz proje ve tasarımlar ile genel olarak bir mekanın kalitesini arttırmaya çalışırız. Konsept tasarımlarımız ile insanların tekrar tekrar ziyaret etmek istediği özellikte bir mekana sahip olabilirsiniz. Konsept oluştururken hedef kitleyi,kültürel özellikleri,görselliği,proje amacını,ferahlık ve kullanışlılığı öne koyarak çalışıyoruz.

Mekanınıza özgü ürettiğimiz konsept tasarımı mimari ve iç mimari projeye dönüştürüyoruz.Mimari çizimlerimizi 3d görselleştirme konusundaki uzmanlığımız ile görselleştiriyor ve onayınıza sunuyoruz.

Tarafınızca onaylanmış mimari ve iç mimari projelerimizi yerinde projeye uygun uygulanması açısından uzman ekibimizle takip ediyor ve inşaat sürecini tamamlıyoruz.

TÜM PROJELERİ GÖRÜNTÜLE
Copyright 2017 © KK Mimarlık